Jelly Gulp

Jelly Gulp

Actiespellen · io · 3D
Arena Duel: FPS ShooterArena DuelSnowball Showdown: KerstsneeuwballengevechtSnowball ShowdownDrift Rush: Drift en StuntsDrift RushRooftop Rush: Parkour op de DakenRooftop RushEmber & Frost: Vuur en IJsEmber & FrostFlip Throttle: MotorstuntsFlip ThrottlePulse Dash: RitmegamePulse DashShadow Leap: Ninja PlatformerShadow LeapSky Ace: StuntvliegtuigSky AceSky Circuit: Racen met BaaneditorSky CircuitTempo Slash: Snijden op de BeatTempo SlashVoxel Vale: Bouwspel met BlokkenVoxel ValeCity Swallow: Zwart GatCity SwallowColor Claim: Gebied VeroverenColor ClaimLane Leap: Steek de Weg OverLane LeapRope Rascal: TouwslingerenRope RascalStreet Dash: StraatraceStreet DashNeon Serpents: SlangenspelNeon SerpentsTower Siege: TorenverdedigingTower SiegeCar Wash Tycoon: AutowasstraatCar Wash TycoonNIEUWMerge LegionMerge LegionSoulgear ClashSoulgear ClashNeon Rollway: Rollende BalNeon RollwayPin Palace: BowlenPin PalaceTunnel Vortex: NeontunnelTunnel VortexArrow Duel: BoogschuttersduelArrow DuelHorde Hunter: HordejagerHorde HunterSlice Splash: Fruit SnijdenSlice SplashSpeed Evolution: Race ObbySpeed EvolutionStick Brawl: Stickman GevechtStick BrawlPenalty Kicks: StrafschoppenPenalty KicksLava Tower: Klim de TorenLava TowerTank Brawl: TankgevechtTank BrawlEgg Raid: Nest HeistEgg RaidNIEUWGobble HoleGobble HoleJelly Mob RushJelly Mob RushRocket ChickenRocket ChickenSpiral Drop: SpiraaltorenSpiral DropSky Stack: BlokkentorenSky StackPutt Paradise: MinigolfPutt ParadiseAvalanche Dash: Penguin SnowboardAvalanche DashNIEUWBoo Drop: Halloween SamenvoegenBoo DropBroom Dash: HalloweenheksBroom DashGobble Stack: Thanksgiving-feestmaalGobble StackSleigh Rush: KerstbezorgingSleigh RushTreat Street: HalloweendoolhofTreat StreetTwinkle Lights: KerstpuzzelTwinkle LightsDraw Rescue: Teken en RedDraw RescueHilltop Hustle: HeuvelraceHilltop HustleAqua PipesAqua PipesBolt BenchBolt BenchHop AboardHop AboardNono PixNono PixNova RaidersNova RaidersPair ParadePair ParadeSplinter SpinSplinter SpinStrike AlleyStrike AlleyBlock Drop: Vallende BlokkenBlock DropFlag Master: VlaggenquizFlag MasterGridiron Glory: American FootballGridiron GloryGummy Galaxy: KlikspelGummy GalaxyJigsaw Haven: LegpuzzelJigsaw HavenNoggin Ball: KoppenvoetbalNoggin BallPinball Nova: FlipperkastPinball NovaPixel Paint: Kleuren op NummerPixel PaintRipple Reel: VissenRipple ReelSunny Acres: BoerderijspelSunny AcresType Rush: TypetestType RushWord Hunt: WoordzoekerWord HuntWord Spark: Raad het WoordWord SparkBurger Rush: BurgerrestaurantBurger RushOntsnap uit de ParkeerplaatsOntsnap uit de ParkeerplaatsDeep Miner: MijnmagnaatDeep MinerMijnenvegerMijnenvegerTile Trio: Drie Tegels MatchenTile Trio2048: Getallenpuzzel2048Neon Puck Duel: AirhockeyNeon Puck DuelBrick Burst: SteenbrekerBrick BurstBubble Breeze: Bubbels SchietenBubble BreezeGem Cascade: Edelstenen Match-3Gem CascadeGrid Blast: BlokpuzzelGrid BlastHoop Hero: BasketbalHoop HeroSudokuSudokuColor Pour: Water SorterenColor PourArrow EscapeArrow EscapeNIEUWBus Stop JamBus Stop JamNIEUWColor FloodColor FloodNIEUWCrate ShiftCrate ShiftNIEUWLink DotsLink DotsNIEUWNumber MatchNumber MatchNIEUWRoyal RegionsRoyal RegionsNIEUWScrew OutScrew OutNIEUWTile ConnectTile ConnectNIEUWUntangle LinesUntangle LinesNIEUW101 Okey101 OkeyBatakBatakDice RallyDice RallyDomino DenDomino DenFleet StrikeFleet StrikeHexa BloomHexa BloomMancala GroveMancala GroveTic Tac Toe: Boter, Kaas en EierenTic Tac ToeFreeCell PatienceFreeCell PatienceHartenjagenHartenjagenOkey: TegelspelOkeyPişti: Turks KaartspelPiştiPiramide SolitairePiramide SolitaireDarts vs AI: Darts SpelDarts vs AIBackgammonBackgammonCrown DammenCrown DammenSchakenSchakenCue Club: 8-Ball BiljartCue ClubVier op een RijVier op een RijLudo PartyLudo PartyMahjong TuinMahjong TuinReversi: StrategiespelReversiKlassiek PatienceKlassiek PatienceSpider PatienceSpider PatienceActiespellen26 spellenPuzzels39 spellenArcade35 spellenBordspellen19 spellenKaartspellen7 spellenSportspellen12 spellenWoordspellen3 spellenRacespellen5 spellenSchietspellen5 spellenCasual69 spellen3D26 spellenObby2 spellenMultiplayerspellen10 spellen

Prestaties

0/7 ontgrendeld · 0/150 punten
Jelly Gulp

Jelly Gulp

Je bent een doorzichtige jelly in een speelgoedstad. Slik alles door wat kleiner is dan jij en zie het in je buik belanden. Groei, evolueer in negen vormen met nieuwe krachten en eet je een weg door tien gebieden tot aan de maan. Versla drie bazen, wees rivaliserende jelly's te slim af en zie nooit een game over.

Zo speel je Jelly Gulp

  1. Raak het scherm aan en veeg om je jelly te bewegen. Houd op een computer de muisknop ingedrukt en beweeg de muis, of gebruik WASD of de pijltjestoetsen.
  2. Slok alles op met een groene rand. Een rode rand betekent dat het nog te groot is. Alles wat je eet blijft zichtbaar in je doorzichtige buik.
  3. De ring om de jelly vult zich naar de volgende grootte, en de balk op de doelenkaart vult zich naar de volgende vorm. Een donker silhouet toont een vorm die je nog moet ontdekken.
  4. Elke vorm heeft een eigen kracht. Gebruik de grote knop (of E of Spatie) hiervoor en de kleine knop (of Q of Shift) om te dashen. Stampen en brullen verpulveren grote gebouwen tot hapjes.
  5. Elk gebied eindigt met een poort die opengaat als je groot genoeg bent, of met een baas. Wacht tot die moe is, raak hem drie keer met je kracht en slok hem op om te evolueren.
  6. Na een paar minuten duiken er rivaliserende jelly's op. Een rode naam is groter en jaagt op jou, een groene naam is voedsel.

Tips en strategie

  • In de eerste drie minuten kan niets je deren, dus leer de besturing kennen en groei snel.
  • Een treffer kost je alleen een beetje voortgang binnen je huidige maat, nooit een grootte of vorm.
  • Zit je zonder eten? Een pijl aan de rand van het scherm wijst naar iets dat je kunt opeten.
  • Geef munten uit op de platforms langs de weg voor snelheid en zuigkracht, en kom morgen terug voor de dagelijkse kist.

Veelgestelde vragen over Jelly Gulp

Hoeveel vormen en gebieden heeft Jelly Gulp?

Negen vormen, van de Kleverige Blob tot de Kosmische Veelvraat, en tien gebieden, van de tuin tot de maan. Een complete run duurt ongeveer 45 minuten.

Kan ik verliezen of het spel opnieuw starten?

Er is geen game over. Een treffer kost je alleen een beetje voortgang, en met een optionele video krijg je die weer terug als er eentje beschikbaar is.

Is Jelly Gulp gratis?

Ja. Je speelt het gratis in je browser op Popyca, zonder download, installatie of account.

Kan ik Jelly Gulp op mijn telefoon spelen?

Ja. Het werkt op telefoon, tablet en computer. Tik op Spelen om het schermvullend te openen; je telefoon mag rechtop of gekanteld.

Bewaart Jelly Gulp mijn voortgang?

Ja, automatisch in deze browser. Het bewaart je grootte, vorm, munten, upgrades, verslagen bazen, skins en je plek op de weg. Log op Popyca in met Google om je voortgang in je account te bewaren en op een ander apparaat verder te spelen.

Draai je telefoon voor dit spel