Nova Raiders

Nova Raiders

Schietspellen · Arcade
Arena Duel: FPS ShooterArena DuelAvalanche Dash: Penguin SnowboardAvalanche DashNIEUWBroom Dash: HalloweenheksBroom DashGobble Stack: Thanksgiving-feestmaalGobble StackSleigh Rush: KerstbezorgingSleigh RushSnowball Showdown: KerstsneeuwballengevechtSnowball ShowdownTreat Street: HalloweendoolhofTreat StreetPulse Dash: RitmegamePulse DashShadow Leap: Ninja PlatformerShadow LeapSky Ace: StuntvliegtuigSky AceSky Circuit: Racen met BaaneditorSky CircuitTempo Slash: Snijden op de BeatTempo SlashCity Swallow: Zwart GatCity SwallowColor Claim: Gebied VeroverenColor ClaimLane Leap: Steek de Weg OverLane LeapRope Rascal: TouwslingerenRope RascalNeon Serpents: SlangenspelNeon SerpentsSplinter SpinSplinter SpinBlock Drop: Vallende BlokkenBlock DropGridiron Glory: American FootballGridiron GloryNeon Rollway: Rollende BalNeon RollwayNoggin Ball: KoppenvoetbalNoggin BallPinball Nova: FlipperkastPinball NovaTunnel Vortex: NeontunnelTunnel VortexType Rush: TypetestType RushHorde Hunter: HordejagerHorde HunterSlice Splash: Fruit SnijdenSlice SplashNeon Puck Duel: AirhockeyNeon Puck DuelBrick Burst: SteenbrekerBrick BurstBubble Breeze: Bubbels SchietenBubble BreezeTank Brawl: TankgevechtTank BrawlEgg Raid: Nest HeistEgg RaidNIEUWGobble HoleGobble HoleJelly Mob RushJelly Mob RushRocket ChickenRocket ChickenSpiral Drop: SpiraaltorenSpiral DropSky Stack: BlokkentorenSky StackBoo Drop: Halloween SamenvoegenBoo DropTwinkle Lights: KerstpuzzelTwinkle LightsDrift Rush: Drift en StuntsDrift RushRooftop Rush: Parkour op de DakenRooftop RushDraw Rescue: Teken en RedDraw RescueEmber & Frost: Vuur en IJsEmber & FrostFlip Throttle: MotorstuntsFlip ThrottleVoxel Vale: Bouwspel met BlokkenVoxel ValeHilltop Hustle: HeuvelraceHilltop HustleStreet Dash: StraatraceStreet DashTower Siege: TorenverdedigingTower SiegeCar Wash Tycoon: AutowasstraatCar Wash TycoonNIEUWAqua PipesAqua PipesBolt BenchBolt BenchHop AboardHop AboardMerge LegionMerge LegionNono PixNono PixPair ParadePair ParadeStrike AlleyStrike AlleySoulgear ClashSoulgear ClashFlag Master: VlaggenquizFlag MasterGummy Galaxy: KlikspelGummy GalaxyJigsaw Haven: LegpuzzelJigsaw HavenPin Palace: BowlenPin PalacePixel Paint: Kleuren op NummerPixel PaintRipple Reel: VissenRipple ReelSunny Acres: BoerderijspelSunny AcresWord Hunt: WoordzoekerWord HuntWord Spark: Raad het WoordWord SparkArrow Duel: BoogschuttersduelArrow DuelBurger Rush: BurgerrestaurantBurger RushOntsnap uit de ParkeerplaatsOntsnap uit de ParkeerplaatsDeep Miner: MijnmagnaatDeep MinerMijnenvegerMijnenvegerSpeed Evolution: Race ObbySpeed EvolutionStick Brawl: Stickman GevechtStick BrawlTile Trio: Drie Tegels MatchenTile Trio2048: Getallenpuzzel2048Penalty Kicks: StrafschoppenPenalty KicksGem Cascade: Edelstenen Match-3Gem CascadeGrid Blast: BlokpuzzelGrid BlastHoop Hero: BasketbalHoop HeroLava Tower: Klim de TorenLava TowerSudokuSudokuColor Pour: Water SorterenColor PourArrow EscapeArrow EscapeNIEUWBus Stop JamBus Stop JamNIEUWColor FloodColor FloodNIEUWCrate ShiftCrate ShiftNIEUWLink DotsLink DotsNIEUWNumber MatchNumber MatchNIEUWRoyal RegionsRoyal RegionsNIEUWScrew OutScrew OutNIEUWTile ConnectTile ConnectNIEUWUntangle LinesUntangle LinesNIEUWJelly GulpJelly GulpNIEUW101 Okey101 OkeyBatakBatakDice RallyDice RallyDomino DenDomino DenFleet StrikeFleet StrikeHexa BloomHexa BloomMancala GroveMancala GroveTic Tac Toe: Boter, Kaas en EierenTic Tac ToeFreeCell PatienceFreeCell PatienceHartenjagenHartenjagenOkey: TegelspelOkeyPişti: Turks KaartspelPiştiPiramide SolitairePiramide SolitaireDarts vs AI: Darts SpelDarts vs AIBackgammonBackgammonCrown DammenCrown DammenSchakenSchakenCue Club: 8-Ball BiljartCue ClubVier op een RijVier op een RijLudo PartyLudo PartyMahjong TuinMahjong TuinPutt Paradise: MinigolfPutt ParadiseReversi: StrategiespelReversiKlassiek PatienceKlassiek PatienceSpider PatienceSpider PatienceActiespellen26 spellenPuzzels39 spellenArcade35 spellenBordspellen19 spellenKaartspellen7 spellenSportspellen12 spellenWoordspellen3 spellenRacespellen5 spellenSchietspellen5 spellenCasual69 spellen3D26 spellenObby2 spellenMultiplayerspellen10 spellen

Prestaties

0/8 ontgrendeld · 0/125 punten
Nova Raiders

Nova Raiders

Bestuur een wendbare starfighter door eindeloze sectoren vol buitenaardse zwermen die in strakke formaties aanvallen. Pak spreidschot-, laser-, raket-, schild- en magneet-power-ups, overleef elke vijf golven een enorme baas met wisselende kogelpatronen en geef verzamelde kristallen uit aan permanente hangar-upgrades tussen je vluchten door.

Zo speel je Nova Raiders

  1. Druk op Start. Sleep met je vinger, beweeg de muis of gebruik WASD of de pijltjestoetsen om te vliegen. Je schip vuurt vanzelf.
  2. Schiet op de alienformaties zodra ze komen binnenvliegen. Duikers breken uit de formatie om op je af te vliegen, dus wijk op tijd uit.
  3. Pak de gloeiende capsules die dragerschepen laten vallen. Spreidschot, Laser en Raketten veranderen je wapen, en hetzelfde wapen opnieuw upgradet het tot niveau 5.
  4. Pak een Schild om treffers op te vangen en een Magneet om kristallen van over het hele scherm naar je toe te trekken.
  5. Voltooi alle vijf golven van een sector om tegenover de baas te staan. Diens kogelpatronen veranderen in drie fasen naarmate zijn gezondheid daalt.
  6. Als je romp bezwijkt, is de vlucht voorbij. Besteed je kristallen in de Hangar aan permanente upgrades en start opnieuw voor een hogere sector.

Tips en strategie

  • Houd je schip laag in beeld, maar niet helemaal onderaan. Je hebt ruimte nodig om duikers te ontwijken.
  • Blijf in de openingen van een kogelpatroon in plaats van naar een hoek te vluchten. Je trefvlak is veel kleiner dan je schip.
  • Kies alleen een nieuw wapen als dat op dat moment beter is: Spreidschot voor menigten, Laser voor zware schepen en bazen, Raketten wanneer je veel moet ontwijken.
  • Schakel vijanden snel achter elkaar uit voor een hogere combo. Deze reset na een korte pauze, dus blijf vuren.
  • Koop eerst Rompbeplating en Snelle Vuurkracht. De Magneetspoel verdient zichzelf terug zodra de golven drukker worden.
  • Bewaar je schild voor de baasgevechten en let goed op de dragerschepen die capsules laten vallen.

Veelgestelde vragen over Nova Raiders

Hoe werken de upgrades?

Elke alien laat kristallen vallen. Na afloop van een run worden ze bijgeschreven en kun je ze in de Hangar uitgeven aan zeven permanente upgrades, zoals romp, vuursnelheid, schade en magneetbereik.

Hoe vaak verschijnt er een baas?

Aan het einde van elke sector valt een baas aan, oftewel na elke vijfde golf. Elke volgende sector is moeilijker en de bazen kunnen meer schade verdragen.

Is Nova Raiders gratis?

Ja. Je speelt het gratis in je browser op Popyca, zonder download, installatie of account.

Kan ik Nova Raiders op mijn telefoon spelen?

Ja. Het werkt op telefoon, tablet en computer. Tik op Spelen om het schermvullend te openen en houd je telefoon rechtop.

Bewaart Nova Raiders mijn voortgang?

Ja, automatisch in deze browser. Je kristallen, Hangar-upgrades, topscore, hoogste golf en statistieken worden bewaard. Log op Popyca in met Google om je voortgang in je account te bewaren en op een ander apparaat verder te spelen.

Houd je telefoon rechtop voor dit spel